Programy CŽV na fakultách

Faculty of Physical Culture


Programy v rámci akreditovaného studijního programu

Kurzy
Číslo Název Forma
T9KA04 Aerobik Combined
T9KF05 Fitness Combined
T9KC23 Instruktor a průvodce terénní cyklistiky C Combined
T9KC26 Instruktor a průvodce terénní cyklistiky D Combined
T9KK25 Koloběh Combined
T9KL10 Lyžování - instruktor Combined
T9KL11 Lyžování - učitel Combined
T9KC24 Městská cyklistika - instruktor a průvodce Combined
T9KP19 Plavání - cvičitel Combined
T9KP18 Plavání - plavčík Combined
T9KM01 Plavání s monoploutví - Mermaiding, Basic Combined
T9KM03 Regenerační a sportovní masáže Combined
T9KL02 Sjezdové lyžování - instruktor Combined
T9KL09 Sjezdové lyžování osob se speciálními potřebami Combined
T9KS20 Snowboarding - instruktor Combined
T9KS21 Snowboarding - učitel Combined
T9KB15 Sportovní lezení a bouldering Combined
T9KV22 Vodní turistika a rafting - instruktor Combined
T9KV21 Vodní turistika a rafting - instruktor školní vodní turistiky Combined
T9KV23 Vodní turistika a rafting - učitel Combined
T9KV24 Vodní záchranář na divoké vodě Combined
T9KL03 Základní lyžování - instruktor Combined
T9KL01 Základní školní lyžování žáků s tělesným postižením Combined
T9KL12 Základní školní lyžování žáků se zrakovým postižením Combined
T9KS22 Základní snowboarding - instruktor Combined
T9KZ02 Zdravotní tělesná výchova Combined
Trenérská studia I. třídy
Číslo Název Forma
T9T102 Basketbal - licence A Combined
T9T110 Házená - licence A Combined
T9T113 Judo - I. třída Combined
T9T115 Karate - I. třída Combined
T9T104 Plavání - I. třída Combined
T9T105 Taneční sport - I. třída Combined
T9T116 Trenér úpolových sportů - I. třída (judo, karate, box) Combined
T9T106 Volejbal - I. třída Combined
Trenérská studia II. třídy
Číslo Název Forma
T9T218 Badminton - licence B Combined
T9T202 Basketbal - licence B Combined
T9T210 Házená - licence B Combined
T9T214 Hokej - licence B Combined
T9T216 Karate - II. třída Combined
T9T204 Plavání - II. třída Combined
T9T219 Ploutvové plavání - II. třída Combined
T9T215 Ragby - licence B Combined
T9T217 Stolní tenis - licence B Combined
T9T205 Taneční sport - II. třída Combined
T9T212 Úpolové sporty (karate, box) - II. třída Combined
Trenérská studia III. třídy
Číslo Název Forma
T9T302 Basketbal II pro kategorie U11 - U15 Combined
T9T304 Plavání - III. třída Combined
T9T325 Školení instruktorů mažoretek III. třídy Combined
Trenérská studia IV. třídy
Číslo Název Forma
T9T402 Trenér baby basketbalu Combined
Trenérská studia V. třídy
Číslo Název Forma
T9T502 Trenér výkonnostního basketbalu Combined
Způsobilosti a moduly SZZ
Číslo Název Forma
T9MN02 Analýza pohybu Combined
T9MN03 Učitel Tělesné výchovy na 1. stupni ZŠ Combined
T9MN01 Zdravé stárnutí Combined

Programy zájmového vzdělávání

Kurzy - ostatní
Číslo Název Forma
T7K75 Wakeboarding Combined
T7K76 Woudink Combined
Přípravné kurzy
Číslo Název Forma
T7PK74 Gymnastická přípravka Full-time
T7PK72 Konzultační den uchazečů o studium bakalářského studijního oboru fyzioterapie Full-time
T7PK73 Konzultační den uchazečů o studium navazujícího magisterského studijního oboru fyzioterapie Full-time

Tematické vzdělávání ve formě semináře, odborného soustředění, přednáškového cyklu, přednášky

Tématické vzdělávání (konference, semináře)
Číslo Název Forma
T6TV09 Počítačová bezpečnost Combined
T6TV21 Podpora pohybové aktivity a rozvoje pohybové gramotnosti adolescentů ve školním prostředí s využitím e/m-health intervence Combined
T6TV20 Promotion of Physical Activity and Healthy Lifestyle Combined
T6TV11 TĚLOOLOMOUC Combined
T6TV12 Znalostní minimum - Duševní vlastnictví a komercializace výsledků výzkumu Combined
Zpět na seznam fakult

Privacy settings

Allow all cookies More info