Programy CŽV na fakultách

Fakulta tělesné kultury


Programy v rámci akreditovaného studijního programu

Kurzy
Číslo Název Forma
T9KA04 Aerobik Kombinovaná
T9KF05 Fitness Kombinovaná
T9KC23 Instruktor a průvodce terénní cyklistiky C Kombinovaná
T9KC26 Instruktor a průvodce terénní cyklistiky D Kombinovaná
T9KK25 Koloběh Kombinovaná
T9KL10 Lyžování - instruktor Kombinovaná
T9KL11 Lyžování - učitel Kombinovaná
T9KC24 Městská cyklistika - instruktor a průvodce Kombinovaná
T9KP19 Plavání - cvičitel Kombinovaná
T9KP18 Plavání - plavčík Kombinovaná
T9KM01 Plavání s monoploutví - Mermaiding, Basic Kombinovaná
T9KM03 Regenerační a sportovní masáže Kombinovaná
T9KL02 Sjezdové lyžování - instruktor Kombinovaná
T9KL09 Sjezdové lyžování osob se speciálními potřebami Kombinovaná
T9KS20 Snowboarding - instruktor Kombinovaná
T9KS21 Snowboarding - učitel Kombinovaná
T9KB15 Sportovní lezení a bouldering Kombinovaná
T9KV22 Vodní turistika a rafting - instruktor Kombinovaná
T9KV21 Vodní turistika a rafting - instruktor školní vodní turistiky Kombinovaná
T9KV23 Vodní turistika a rafting - učitel Kombinovaná
T9KV24 Vodní záchranář na divoké vodě Kombinovaná
T9KL03 Základní lyžování - instruktor Kombinovaná
T9KL01 Základní školní lyžování žáků s tělesným postižením Kombinovaná
T9KL12 Základní školní lyžování žáků se zrakovým postižením Kombinovaná
T9KS22 Základní snowboarding - instruktor Kombinovaná
T9KZ02 Zdravotní tělesná výchova Kombinovaná
Trenérská studia I. třídy
Číslo Název Forma
T9T102 Basketbal - licence A Kombinovaná
T9T110 Házená - licence A Kombinovaná
T9T113 Judo - I. třída Kombinovaná
T9T115 Karate - I. třída Kombinovaná
T9T104 Plavání - I. třída Kombinovaná
T9T105 Taneční sport - I. třída Kombinovaná
T9T116 Trenér úpolových sportů - I. třída (judo, karate, box) Kombinovaná
T9T106 Volejbal - I. třída Kombinovaná
Trenérská studia II. třídy
Číslo Název Forma
T9T202 Basketbal - licence B Kombinovaná
T9T210 Házená - licence B Kombinovaná
T9T214 Hokej - licence B Kombinovaná
T9T216 Karate - II. třída Kombinovaná
T9T204 Plavání - II. třída Kombinovaná
T9T215 Ragby - licence B Kombinovaná
T9T217 Stolní tenis - licence B Kombinovaná
T9T205 Taneční sport - II. třída Kombinovaná
T9T212 Úpolové sporty (karate, box) - II. třída Kombinovaná
Trenérská studia III. třídy
Číslo Název Forma
T9T302 Basketbal II pro kategorie U11 - U15 Kombinovaná
T9T304 Plavání - III. třída Kombinovaná
T9T325 Školení instruktorů mažoretek III. třídy Kombinovaná
Trenérská studia IV. třídy
Číslo Název Forma
T9T402 Trenér baby basketbalu Kombinovaná
Trenérská studia V. třídy
Číslo Název Forma
T9T502 Trenér výkonnostního basketbalu Kombinovaná
Způsobilosti a moduly SZZ
Číslo Název Forma
T9MN02 Analýza pohybu Kombinovaná
T9MN03 Učitel Tělesné výchovy na 1. stupni ZŠ Kombinovaná
T9MN01 Zdravé stárnutí Kombinovaná

Programy zájmového vzdělávání

Kurzy - ostatní
Číslo Název Forma
T7K75 Wakeboarding Kombinovaná
T7K76 Woudink Kombinovaná
Přípravné kurzy
Číslo Název Forma
T7PK74 Gymnastická přípravka Prezenční
T7PK72 Konzultační den uchazečů o studium bakalářského studijního oboru fyzioterapie Prezenční
T7PK73 Konzultační den uchazečů o studium navazujícího magisterského studijního oboru fyzioterapie Prezenční

Tematické vzdělávání ve formě semináře, odborného soustředění, přednáškového cyklu, přednášky

Tématické vzdělávání (konference, semináře)
Číslo Název Forma
T6TV09 Počítačová bezpečnost Kombinovaná
T6TV20 Promotion of Physical Activity and Healthy Lifestyle Kombinovaná
T6TV11 TĚLOOLOMOUC Kombinovaná
T6TV12 Znalostní minimum - Duševní vlastnictví a komercializace výsledků výzkumu Kombinovaná
Zpět na seznam fakult

Nastavení cookies a ochrany soukromí

Povolit vše Více informací