Návod k přihlášení na program CŽV

Přejít na vyhledání vyhlášených programů a následné přihlášení je možné z několika částí Portálu CŽV. V našem návodu jdeme cestou úvodní stránky, dlaždice Přihlášení na program CŽV.

V následující části se Vám zobrazí seznam všech vyhlášených programů, které se nabízí pro přihlášení. Můžete si zde rozkliknout detail programu (pomocí zeleného tlačítka), kde jsou umístěny bližší informace o programu NEBO kliknutím na řádek s názvem programu se Vám zobrazí potřebné termíny či platby.
Máte-li zájem přihlásit se na zobrazený program, klikněte na tlačítko s nákupním košíkem.

V dalším kroku se budete muset přihlásit do systému a záleží na tom, zda jste externí uživatel systému nebo zaměstnanec či student Univerzity Palackého v Olomouci.

Po přihlášení či registraci do systému budete přesměrováni na formulář pro dokončení přihlášení. Po vyplnění všech povinných údajů a kliknutí na tlačítko Přihlásit budete přihlášeni na Vámi vybraný program.

Po úspěšném přihlášení Vám bude na e-mailovou adresu zaslán automatický e-mail s potvrzením o přihlášení

V případě, že jste se přihlásili na program, u kterého je potřebné uzavřít smlouvu o účasti, budete prostřednictvím e-mailové zprávy vyzváni k odsouhlasení této smlouvy. Tato e-mailová zpráva Vám bude odeslána ve chvíli, kdy referent/referentka dá v systému pokyn k odeslání návrhu smlouvy.

Způsoby odsouhlasení smlouvy:
v e-mailové zprávě budete mít odkaz, který Vás přesměruje na stránky s návrhem smlouvy a přílohami;
nebo
návrh smlouvy a přílohy naleznete po přihlášení do Portálu CŽV, v části Moje CŽV – Smlouvy.

Na průvodním obrázku vidíte zobrazení textu smlouvy (zelené tlačítko náhled) a příloh + tlačítko pro odsouhlasení smlouvy.

Po odsouhlasení smlouvy o účasti bude potřebné, abyste zaplatili potřebnou částku, ke které jste se smluvně zavázali.
Jakmile odsouhlasíte smlouvu, automaticky se Vám vygeneruje jedinečný variabilní symbol, který je platný pro všechny splátky, které byly nadefinované ve smlouvě.
Variabilní symbol naleznete v části Moje CŽV – Platby.

Na tomto místě dále máte možnost vygenerovat si údaje k platbě prostřednictvím tlačítka „Proforma doklad“ nebo „Proforma doklad na jiného plátce“.

Platbu máte možnost zaplatit převodem, ale preferujeme platby kartou, je to rychlejší a méně chybný způsob úhrady. K přechodu na platební bránu slouží tlačítko „Zaplatit on-line“.

Po zaúčtování Vámi zaslané platby budete mít na tomto místě možnost vygenerovat doklady o provedené platbě.

Upozornění: Tato funkce je možná pouze pro externí uživatele systému.
Uživatelé, kteří se hlásí přes jednotné univerzitní přihlašování (zaměstnanci, studenti UP), provedou změnu hesla na Portálu UP.

Pro nastavení nového hesla (z důvodu zapomenutí nebo jiného důvodu pro změnu) využijte funkci Zapomenuté heslo, která je umístěna na stránce pro přihlášení do systému.

Po zadání Vaší e-mailové adresy Vám bude doručena e-mailová zpráva a dále postupujte podle pokynů, které v ní budou uvedeny.

Povolit vše Více informací